آدس : رشت ، خیابان بیستون ، ابتدای
بلوار معلم ،ساختمان ساحل ،طبقه سوم
تلفن : 013-33253822
ایمیل : icg248@gmail.com
روزهای کاری : شنبه تا
پنجشنبه 08:00 - 14:00
› رئیس انجمن صنفی کارفرمایی بتن آماده استان گیلان
در 25 مهر 90

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی بتن آماده استان گیلان

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی بتن استان گیلان

استان گیلان در تولید بتن استاندارد اشباع شد

 

بتن یکی از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سازه هاست که در مقاوم سازی نقش به سزایی دارد لذا استان گیلان هم اکنون در تولید بتن استاندارد اشباع شده و مسئولیت سازمان نظام مهندسی گیلان در این رابطه سنگین تر شده است .

رئیس انجمن بتن گیلان در حاشیه برپایی اولین نمایشگاه تخصصی کیفیت و استاندارد گفت : انجمن بتن با هدف دفاع از منافع حقوقی صنفی و خواست های مشروع قانونی تولیدکنندگان بتن آماده و فرآورده های بتنی در سال 1386 به موجب ماده 131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران در سازمان کار و امور اجتماعی تحت شماره 248 به ثبت رسید .

وی افزود : هم اکنون این انجمن یکی از انجمن های تخصصی موفق در استان و کشور است که برای اولین بار نشان انجمن نمونه کیفی از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی را دریافت کرده است .

مهندس منصور شادمند در گفت و گو با خبرنگار گیلان امروز افزود : بر اساس بند 8-4-2 ماده 4 اساسنامه انجمن برای اولین بار در سطح کشور مسئولیت کارشناسی قبل از صدور جواز تأسیس بتن و فرآورده های بتنی را از سازمان صنعت ، معدن و تجارت اخذ کرده است و در نظر دارد از ورود افراد غیر فنی در عرصه تولید بتن آماده و مصالح ساختمانی جلوگیری به عمل آورد .

وی افزود : انجمن بتن می بایست مسئولیت برگزاری کمیته مسئولین کنترل کیفی آزمایشگاه های مصالح ساختمانی و مراحل کارشناسی قبل از دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد محصولات بتنی را از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی اخذ کند .

رئیس انجمن بتن گیلان خطاب به سازمان ها و ادارات استان گیلان هشدار داد : قبل از صدور هر گونه مجوز تولید بتن در قالب تجهیز کارگاه در پروژه ها ، انبوه سازان و مسکن باید از انجمن بتن استان استعلام شود .

ایشان در پایان از همکاری صمیمانه جناب آقای مهندس اصغریان ، سرپرست محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت و مدیر کل محترم اداره کل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی گیلان جناب آقای مهندس یوسفی که در به ثمر رسیدن اهداف انجمن ما را یاری کرده اند تشکر و قدردانی نمودند /. 

برای مشاهده عکس در سایز استاندارد بر روی آن کلیک نمایید .

 

 

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی بتن آماده استان گیلان