آدس : رشت ، خیابان بیستون ، ابتدای
بلوار معلم ،ساختمان ساحل ،طبقه سوم
تلفن : 013-33253822
ایمیل : icg248@gmail.com
روزهای کاری : شنبه تا
پنجشنبه 08:00 - 14:00
› برگزاری دوره تربیت بازرس پروژه های بتنی
در 16 تیر 90

برگزاری دوره تربیت بازرس پروژه های بتنی

 

 

دومین دوره آموزشی بازرسی بتن با هدف تربیت بازرس پروژه های اجرایی بتن با حضور اساتید مجرب در روزهای 29 و 30 تیرماه در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران برگزار می شود

 

حامد حقی مدیر‌ آموزش موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران در گفت وگو با شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا) گفت: این کارگاه با هدف گردهمایی متخصصان و مهندسان این رشته و تبادل اطلاعات آنها با هم برگزار می شود، همچنین با آخرین دستاوردها و نحوه بازرسی بتن آشنا می شوند. 
حقی تاکید کرد : از فراگیران دوره انتظار می رود با شرکت در این دوره بتوانند با حضور در پروژه های بتنی در کارگاه های قالب بندی, آرماتور گذاری و بتن ریزی با تسلط کامل بر مقررات ساختمان بتوانند نسبت به تکمیل چک لیست های لازم اقدام نمایند.
وی افزود: اصول بازرسی و کنترل کیفیت ، مواد اولیه ساخت بتن، سیمان ، سنگدانه ، آب، افزودنی ها و استاندارد و ضوابط فنی ، تیرچه خرپای سقفی (ساخت و اجرا و ضوابط)، بلوک های پلی استایرن سقفی، نکات اجرایی آرماتور بندی، استاندارهای بتن آماده، روش های تولید بتن آماده در کارخانه ها و نکات اجرایی بتن ریزی (پمپاژ و حمل) برخی از محورهای کارگاه است. حقی ادامه داد: عمل آوری و مراقبت (عادی- اتوکلاو)، عیوب اجرایی و ذاتی بتن، علل و علاج، بتن ریزی در هوای سرد و گرم و کابرد افزودنی، آزمایش های بتن تازه، آزمایش های بتن سخت شده، ضوابط و پذیرش بتن و بررسی بتن های کم مقاومت، صرفه جویی اقتصادی با رعایت استانداردهای کیفی برخی دیگر از محورهای این کارگاه آموزشی است.
به گزارش شاسا مدیر‌ آموزش موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران گفت: آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در کارگاه آموزشی 27 تیرماه است. وی اظهارداشت: موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای برای برگزاری این دوره های آموزشی در شهرستان های کشور با همکاری موسسات آموزشی مقیم و سایر ارگان های خصوصی و دولتی آمادگی دارد.
علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در دوره می توانند با شماره تلفن های 77056280 و 77070154 تماس حاصل نمایند و یا به پایگاه اینترنتی مقاوم سازی به آدرس www.retrofitting.ir مراجعه نمایند.