آدس : رشت ، خیابان بیستون ، ابتدای
بلوار معلم ،ساختمان ساحل ،طبقه سوم
تلفن : 013-33253822
ایمیل : icg248@gmail.com
روزهای کاری : شنبه تا
پنجشنبه 08:00 - 14:00
› مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان
در 29 شهریور 90

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان گفت : تمام شهرکها و نواحی صنعتی استان که واحدهای صنعتی مستقر در آن در حال فعالیت و تولید هستند به شبکه گاز مجهز میشوند . به گزارشروابط عمومی شهرکهای صنعتی استان " مجید عباسیان امین " افزود : با توجه به قانون هدفمندی یارانه ها ، گازرسانی به شهرکها ، نواحی صنعتی و مجتمع های کارگاهی برای استفاده واحدهای صنعتی از این انرژی در دستور کار وزارت صنایع و معادن قرار گرفت .

وی اظهار کرد : سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور که متولی شهرکها و نواحی صنعتی کشور است این برنامه را در الویت قرار داده است .

مدیر عامل شهرکهای صنعتی گیلان گفت : این برنامه در شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در دست اقدام بوده و در این خصوص تفاهمنامه ای با شرکت گاز استان تبادل شده است که به شهرکها ، نواحی صنعتی و مجتمع های کارگاهی دارای واحد صنعتی فعال و بهره بردار گازرسانی صورت گیرد .

عباسیان امین ادامه داد : تاکنون 18 شهرک ، ناحیه صنعتی و مجتمع کارگاهی در گیلان به شبکه گاز متصل شده اند و در سال جاری 8 شهرک ، ناحیه صنعتی و مجتمع کارگاهی گازرسانی می شوند .

بهره برداری از 27 واحد صنعتی در گیلان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان همچنین خاطر نشان کرد : طی نیمه نخست سال جاری ، 27 واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده است . به گفته عباسیان امین ، با بهره برداری از این تعداد واحد صنعتی افزون بر 265 میلیارد ریال سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی انجام شده و زمینه اشتغال 582 نفر را فراهم کرده است .

وی اظهار کرد : این واحدهای صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی انزلی ، لاهیجان ، صومعه سرا ، لنگرود ، آستانه اشرفیه ، رضوانشهر ، فومن ، آستارا ، تالش ، سفیدرود رشت ، سیاهکل ، شفت و لوشان مستقر بوده و در زمینه غذایی ، سلولزی ، فلزی ، کانی غیر فلزی ، برق و الکترونیک فعالیت می کنند .